Harbułtowice Lisowice 0:4

Możliwość komentowania Harbułtowice Lisowice 0:4 została wyłączona

Ważne zwycięstwo odniosła Unia, która w niedzielę pewnie pokonała drużynę z Harbułtowic.

Początek meczu to nerwowa gra obu drużyn – drobne błędy, które mogły skutkować stratą bramki. Z czasem Unia zyskuje przewagę nad przeciwnikiem co skutkuje dwubramkowym prowadzeniem do przerwy.

Druga połowa to całkowita dominacja zawodników z Lisowic. Unia praktycznie nie schodzi z połowy Harbutowic co owocuje zdobyciem dwóch kolejnych bramek.

Mecz kończy się zasłużonym wynikiem 0:4. Teraz przed Unią pojedynek z drugą drużyną w tabeli – Spartą Tworóg.

Więcej informacji o meczu na stronie Unii. Zdjęcia z meczu można zobaczyć tutaj.