Koncert Świąteczny

      Możliwość komentowania Koncert Świąteczny została wyłączona

4 stycznia w Lokalnym Centrum Społeczno – Kulturlanym odbył się Koncert Świąteczny. Spotkanie to, było nie tylko okazją do posłuchania muzyki, ale również do wspólnego kolędowania i zaprezentowania prac, zgłoszonych do konkursu na Przestrzenna Szopka Bożo

4 stycznia w Lokalnym Centrum Społeczno – Kulturlanym odbył się Koncert Świąteczny. Spotkanie to, było nie tylko okazją do posłuchania muzyki, ale również do wspólnego kolędowania i zaprezentowania prac, zgłoszonych do konkursu na Przestrzenna Szopka Bożonarodzeniowa. Spośród zaproszonych gości przybyli: p. Irena Sikora, p. Marian Mańka, p. Renata Piosek, p. Marek Błyszcz, p. Jolanta Piosek, p. Krzysztof Brol.

Pierwszym punktem programu był występ pana Andrzeja Ceglarka, absolwenta klasy akordeonu Akademii Muzycznej w Łodzi, laureata konkurów w kraju i zagranicą. W czasie recitalu pan Andrzej zaprezentował m.in. następujące utwory: Kocham Paryż (Cole Porter), Taniec węgierski nr 6 (Johannes Brahms) oraz Libertango (Astor Piazzola). Po części muzycznej spotkania, zakończonej wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie panów Marka Kunickiego i Andrzeja Ceglarka, zostały ogłoszone wyniki konkursu na szopkę bożonarodzeniową. W tym roku prace oceniały panie: Zenobia Sotkiewicz, Aleksandra Kompała i Joanna Koza. Jury przyznało trzy pierwsze nagrody oraz wyróżnienie:

I miejsce: Natalia Schoder (Łagiewniki Małe)
II miejsce Nikola Kotysz, Roksana Krawczyk, Marzena Gał (Łagiewniki Małe)
III miejsce: Łukasz Sobala (Łagiewniki Małe)

Wyróżnienie: Renata Paruzel (Łagiewniki Wielkie)

Zobacz galerię zdjęć