Podsumowanie Kwietnego Biegu 2014

Możliwość komentowania Podsumowanie Kwietnego Biegu 2014 została wyłączona

VI edycja Kwietnego Biegu dla uczczenia I pielgrzymki Ojca Św. Jana Pawła II do ojczyzny zakończyła się kolejnym sukcesem.

Podczas całego biegu uczestniczyło 258 biegaczy i to w wieku od 1 do 78 lat. W tym roku aż 7 uczestników pokonało barierę 100km, najwięcej wśród panów pokonał Zbigniew Rosiński z WKB META Lubliniec 155,480 km, a tym samym ustanawiając nowy rekord trasy. Najwięcej wśród pań pokonała Anna Springwald 73,008 km i ustanawiając rekord wśród pań. Ogólny dystans jaki pokonaliśmy w tym roku to 6589,648 km. Jest to również nowy rekord. Prowadzone były klasyfikacje w kat. OPEN, gimnazjum i szkół podstawowych.